Hakkımızda - Vural Yazılım Bilgisayar

İçeriğe git

Ana menü:

            Firmamız 2004 yılı Ocak ayı itibariyle şahıs firması olarak kurulmuş ve bölgenin bilişim sektöründeki ihtiyaçlarına cevap verme gayreti içerisinde "güler yüzlü- sınırsız hizmet ve satış sonrası destek" sloganı ile hizmete başlamıştır.
           2004 yılı başında değişik markalardaki bilgisayarlar ve oem ürünler ile sarf ve tüketim malzemeleri olan ürün çeşitliliğine 2005 yılı içerisinde güvenlik kamera ve alarm ürünlerini eklemiştir. Yine 2005 yılı içerisinde Türk Telekom ile bayilik anlaşması yaparak bölgedeki bir eksiği daha kapatmıştır. Türk Telekom satış noktası olarak tüm Tokat bölgesine telekom adına xDSL port satışı, modem kurulumu ve servis hizmeti vermeye başlamıştır. Ayrıca müşterilerimize teknik destek, kartuş ve toner dolumu, güvenlik kamera ve alarm sistemleri kurulumu, danışmanlık ve web tasarımı konularında hizmetler vermektedir.
         Tüm bu hizmetler yanında firmamız sektöre ve isteğe özel  olarak çeşitli yazılımlar geliştirmekte olup, bu yazılımlar ile kullanıcıların istek ve görevlerini rahat bir şekilde bilgisayar ortamında yerine getirmelerine yardımcı olmaktadır. Geliştirdiğimiz yazılımlar ülke genelinde değişik kurum ve kuruluşlarda kullanılmaktadır.
            İş birliği yaptığımız farklı firmalar ile bilgisayar destekli otomasyon sistemlerinin yazılım bölümleri geliştirilmekte ve Ar-ge çalışmaları ile en iyisi yapılmaya çalışılmaktadır.
         Teknik servisimiz ise tüm bilgisayar ve donanımlarının bakım onarımları yapmakta, ayrıca periyodik bakım anlaşması yapılan firmaların bünyelerindeki donanımların aylık bakımlarının yanı sıra ilgili firmaya  teknik destek ve danışmanlık sağlamaktadır. Servisimiz ses, görüntü ve data iletişimi için network altyapısının oluşturulması, Windows ve Unix Server'lar ile LAN ve WAN ağlarının kurulması, xDSL internet bağlantılarının sağlanması, Intranet uygulamaları ve  Windows / Unix ağlarının kurulması gibi hizmetlerde de bulunmaktadır.
           2009 yılı sonunda kurumsal bir kimliğe kavuşarak 2010 yılına Vural Yazılım Bilgisayar Day.Tük.Mal.Tem.ve İle.Hiz.San.Tic.Ltd.Şti. ünvanı ile faaliyetlerine evam etmeye başlamıştır.
           2010 yılından itibaren proje bazlı çalışmalara başlamış, Türkiye genelindeki kamu ihalelerine katılarak başarılı projelere imza atmıştır.
         Bulut teknolojisinin ve mobil cihazların hayatımızda yaygınlaşması ile mevcut yazılımlarımızın modernize edilmesi işlemleri yapılmış ve yeni yazılımlar artık bulut teknolojisine uygun olarak geliştirilmeye başlanmıştır.

  Vizyonumuz
   Ülke genelinde tanınarak markalaşmış bir yazılım firması olup, kurumsal veya bireysel tüm müşterilerimizın hayatlarını kolaylaştıracak teknolojik çözümler sunabilmektir.

  Misyonumuz
          Bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimizin, ihtiyaçlarını bilişim teknolojilerini kullanarak giderebilmeleri için kolay ve estetik çözümler üretmektir. Bu nedenle kaliteyi sürekli artırarak, daima Ar-ge çalışmaları ile gelişmeye devam etmekteyiz.

  Firma Bilgilerimiz
   Vural Yazılım Bilgisayar Day.Tük.Mal.Tem.ve İle.Hiz.San.Tic.Ltd.Şti.
   Zile Vd. 9260369457
   Ticaret Sicil No: 3369
   Mersis No : 0926036945700012
 
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön